Nasze projekty

Lider Dostępności

Ponownie zostaliśmy partnerem strategicznym konkursu „Lider Dostępności” organizowanego przez Fundację Integracja i Towarzystwo Urbanistów Polskich. W naszej działalności zawsze dbamy o to, by współtworzone przez nas przestrzenie były wolne od barier i dostępne dla wszystkich.

Dobro_czynni 2017

Celem programu grantowego DOBRO_CZYNNI jest zachęcenie pracowników do działania na rzecz społeczności lokalnych w obszarze zmiany i udoskonalenia przestrzeni wspólnych, jak również edukacji na temat środowiska.

Projekt Folwark

Przeprowadziliśmy międzynarodowe rodzinne warsztaty edukacji architektonicznej na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Przygarnij przestrzeń

Zainicjowaliśmy projekt łączący partycypację w tworzeniu przestrzeni publicznych z rezydencjami projektowo-architektonicznymi w 5 polskich miejscowościach.

ECO-Miasto

Przeprowadziliśmy konkurs edukacyjny Zakręceni w przestrzeni w ramach prestiżowego projektu ECO Miasto, organizowanego przez Ambasadę Republiki Francuskiej.

Lider Dostępności

Poprzez wsparcie tej inicjatywy chcemy zwrócić uwagę na problem barier architektonicznych występujących w naszym najbliższym otoczeniu.